TRT 1 Yayın Akışı Kanal D Yayın Akışı Show TV Yayın Akışı TV 8 Yayın Akışı TLC Yayın Akışı TRT Spor Yayın Akışı Teve 2 Yayın Akışı TRT 2 Yayın Akışı TRT Haber Yayın Akışı TRT Müzik Yayın Akışı TRT Diyanet Çocuk Yayın Akışı TRT Türk Yayın Akışı TRT Kurdî Yayın Akışı TRT EBA Ortaokul Yayın Akışı Minika Çocuk Yayın Akışı GS TV Yayın Akışı 360 TV Yayın Akışı FB TV Yayın Akışı Disney Junior Yayın Akışı S Sport Yayın Akışı Akit TV Yayın Akışı Digiturk 4K Yayın Akışı tvnet Yayın Akışı halk TV Yayın Akışı ntv Yayın Akışı Ülke TV Yayın Akışı Diyanet TV Yayın Akışı MinikaGo Yayın Akışı Bengü Türk Yayın Akışı CNN Türk Yayın Akışı EKOTÜRK Yayın Akışı Kon TV Yayın Akışı KRT TV Yayın Akışı Vav TV Yayın Akışı beIN SPORTS Haber Yayın Akışı NOW TV Yayın Akışı
atv Yayın Akışı Star TV Yayın Akışı FOX TV Yayın Akışı Beyaz TV Yayın Akışı DMAX Yayın Akışı Kanal 7 Yayın Akışı A Spor Yayın Akışı TRT Belgesel Yayın Akışı TRT Spor Yıldız Yayın Akışı TRT Çocuk Yayın Akışı TV 8,5 Yayın Akışı TRT Avaz Yayın Akışı TRT EBA İlkokul Yayın Akışı TRT EBA Lise Yayın Akışı Sözcü TV Yayın Akışı Cartoon Network Yayın Akışı a2 Yayın Akışı NBA TV Yayın Akışı Habertürk Yayın Akışı S Sport 2 Yayın Akışı 24 TV Yayın Akışı Haber Global Yayın Akışı Flash Haber Yayın Akışı Meltem TV Yayın Akışı TGRT Haber Yayın Akışı TJK TV Yayın Akışı Semerkand TV Yayın Akışı Tele1 Yayın Akışı A Para Yayın Akışı Bloomberg HT Yayın Akışı TV 100 Yayın Akışı Ulusal Kanal Yayın Akışı Cem TV Yayın Akışı Sports TV Yayın Akışı Çiftçi TV Yayın Akışı
Dizi Yayın Akışı Film Yayın Akışı
TRT Avaz Yayın Akışı

TRT Avaz Yayın Akışı - Haftalık Program

  • 02:00 Beni Böyle Sev
  • 03:58 İstiklal Marşı
  • 04:00 Avaz Haber
  • 04:30 Orada Bir Köy Var
  • 05:00 Reçetesiz Hayat
  • 05:30 İnsan Eli
  • 06:00 Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 06:30 Koçum Babam
  • 07:00 Dünün Özeti
  • 07:20 Filatelist
  • 07:30 Pastane
  • 08:30 Çalgıların Dilinden Azerbaycan
  • 09:00 Orada Bir Köy Var
  • 09:30 Reçetesiz Hayat
  • 10:00 Koçum Babam
  • 10:30 Beni Böyle Sev
  • 13:00 Avrasya Gündemi
  • 14:00 Pastane
  • 15:00 Çalgıların Dilinden Azerbaycan
  • 15:30 İmam Maturidi
  • 16:30 Kazakistan Haber
  • 16:35 Kırgızca Haber
  • 16:40 Özbekçe Haber
  • 16:45 Türkmence Haber
  • 16:50 Azerbaycan Haber
  • 16:55 Rusça Haber
  • 17:00 Avaz Gündem
  • 17:20 Tek Yürek
  • 19:30 Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 20:00 Koçum Babam
  • 20:30 Türk Dünyasının Enleri
  • 21:00 Avaz Haber
  • 21:30 Hafıza
  • 22:00 İmam Maturidi
  • 23:00 İnsan Eli
  • 23:30 Orada Bir Köy Var

  • 02:00 Beni Böyle Sev
  • 03:58 İstiklal Marşı
  • 04:00 Avaz Haber
  • 04:30 Sporun Kadınları
  • 04:45 Kuzey Yıldızı
  • 05:15 Üreten Türkiye
  • 05:30 Kırgız'ın Yok Edilen Hafızası
  • 06:30 Yeşilin Buğusu
  • 07:00 Dünün Özeti
  • 07:20 Filatelist
  • 07:30 Kıymetli Bir Bina Öyküsü
  • 08:30 Kültür Sanat Avaz
  • 09:00 Kitaphane
  • 09:30 Şehr - İ Minyatür
  • 10:00 Üreten Türkiye
  • 10:30 Sporun Kadınları
  • 11:00 Yeşilin Buğusu
  • 11:30 Yesi'den Avrupa'ya Taşınan Köz
  • 12:00 Elmas Kılıç
  • 14:30 Kırgız'ın Yok Edilen Hafızası
  • 15:30 Kültür Sanat Avaz
  • 16:00 Kazak Hanlığı
  • 17:00 Avaz Gündem
  • 17:20 Buğday Tanesi
  • 19:30 Yesi'den Avrupa'ya Taşınan Köz
  • 20:00 Yeşilin Buğusu
  • 20:30 Taş Mektuplar
  • 21:00 Avaz Haber
  • 21:30 Kuzey Yıldızı
  • 22:00 Kıymetli Bir Bina Öyküsü
  • 23:00 Kazak Hanlığı

  • 02:00 Buğday Tanesi
  • 03:58 İstiklal Marşı
  • 04:00 Avaz Haber
  • 04:30 Yeni Köylü
  • 05:00 Türk Dünyası Üniversiteleri
  • 05:30 Offroad Günlüğü
  • 06:00 Değişen Şehirler
  • 06:30 Vatanım Türkiye
  • 07:00 Dünün Özeti
  • 07:20 Filatelist
  • 07:30 24 Saat Tabiat Kuşağında
  • 08:30 Türk Şehitlikleri
  • 09:00 Kazak Hanlığı
  • 10:00 Türk Dünyası Üniversiteleri
  • 10:30 Yeni Köylü
  • 11:00 Vatanım Türkiye
  • 11:30 Değişen Şehirler
  • 12:00 Mutlu Oyuncak Dükkanı
  • 13:30 Erzurumspor Fk - Adanaspor
  • 14:15 Refleks
  • 14:30 Erzurumspor Fk - Adanaspor
  • 15:15 Refleks
  • 15:30 Türk Şehitlikleri
  • 16:00 Çalgıların Dilinden Derin Kökler
  • 17:00 Avaz Gündem
  • 17:20 Töreden Sinemaya
  • 17:50 Yabancı Sinema - Erken Gelen Turnalar
  • 19:30 Türk Dünyası Üniversiteleri
  • 20:00 Vatanım Türkiye
  • 20:30 Miras
  • 21:00 Avaz Haber
  • 21:30 Bizim Sesler
  • 22:30 Sözün Özü

  • 02:30 Sözün Özü
  • 03:58 İstiklal Marşı
  • 04:00 Avaz Haber
  • 04:30 Reçetesiz Hayat
  • 05:30 Miras Coğrafyalar
  • 06:00 Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 06:30 Bağımsızlık Yolu Kıbrıs
  • 07:00 Dünün Özeti
  • 07:20 Filatelist
  • 07:30 Pastane
  • 08:30 Çalgıların Dilinden Azerbaycan
  • 09:00 Eskiden Beri
  • 09:30 Reçetesiz Hayat
  • 10:00 Bağımsızlık Yolu Kıbrıs
  • 10:30 Beni Böyle Sev
  • 13:00 Avrasya Gündemi
  • 14:00 Pastane
  • 15:00 Çalgıların Dilinden Azerbaycan
  • 15:30 24 Saat Tabiat Kuşağında
  • 16:30 Kazakistan Haber
  • 16:35 Kırgızca Haber
  • 16:40 Özbekçe Haber
  • 16:45 Türkmence Haber
  • 16:50 Azerbaycan Haber
  • 16:55 Rusça Haber
  • 17:00 Avaz Gündem
  • 17:20 Tek Yürek
  • 20:00 Bağımsızlık Yolu Kıbrıs
  • 20:30 Türk Dünyasının Enleri
  • 21:00 Avaz Haber
  • 21:30 Türk Dünyası Üniversiteleri
  • 22:00 24 Saat Tabiat Kuşağında
  • 23:00 Miras Coğrafyalar
  • 23:30 Eskiden Beri

  • 01:30 Beni Böyle Sev
  • 03:58 İstiklal Marşı
  • 04:00 Avaz Haber
  • 04:30 Ahalteke
  • 05:00 Reçetesiz Hayat
  • 06:00 Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 06:30 Anahtar
  • 07:00 Dünün Özeti
  • 07:20 Filatelist
  • 07:30 Pastane
  • 08:30 Çalgıların Dilinden Azerbaycan
  • 09:00 Ahalteke
  • 09:30 Reçetesiz Hayat
  • 10:00 Anahtar
  • 10:30 Beni Böyle Sev
  • 13:00 Avrasya Gündemi
  • 14:00 Pastane
  • 15:00 Çalgıların Dilinden Azerbaycan
  • 15:30 24 Saat Tabiat Kuşağında
  • 16:30 Kazakistan Haber
  • 16:35 Kırgızca Haber
  • 16:40 Özbekçe Haber
  • 16:45 Türkmence Haber
  • 16:50 Azerbaycan Haber
  • 16:55 Rusça Haber
  • 17:00 Avaz Gündem
  • 17:20 Tek Yürek
  • 20:00 Anahtar
  • 20:30 Türk Dünyasının Enleri
  • 21:00 Avaz Haber
  • 21:30 Köklerin İzinde
  • 22:00 24 Saat Tabiat Kuşağında
  • 23:00 Miras Coğrafyalar
  • 23:30 Ahalteke

  • 01:30 Beni Böyle Sev
  • 03:58 İstiklal Marşı
  • 04:00 Avaz Haber
  • 04:30 Eski Topraklar
  • 05:00 Reçetesiz Hayat
  • 05:30 Miras Coğrafyalar
  • 06:00 Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 06:30 Belgesel: Bir Medeniyet Düşünürü Farabi
  • 07:00 Dünün Özeti
  • 07:20 Filatelist
  • 07:30 Pastane
  • 08:30 Çalgıların Dilinden Azerbaycan
  • 09:00 Eski Topraklar
  • 09:30 Reçetesiz Hayat
  • 10:00 Belgesel: Bir Medeniyet Düşünürü Farabi
  • 10:30 Beni Böyle Sev
  • 12:30 Miras Coğrafyalar
  • 13:00 Avrasya Gündemi
  • 14:00 Pastane
  • 15:00 Çalgıların Dilinden Azerbaycan
  • 15:30 24 Saat Tabiat Kuşağında
  • 16:30 Kazakistan Haber
  • 16:35 Kırgızca Haber
  • 16:40 Özbekçe Haber
  • 16:45 Türkmence Haber
  • 16:50 Azerbaycan Haber
  • 16:55 Rusça Haber
  • 17:00 Avaz Gündem
  • 17:20 Tek Yürek
  • 20:00 Belgesel: Bir Medeniyet Düşünürü Farabi
  • 20:30 Türk Dünyasının Enleri
  • 21:00 Avaz Haber
  • 21:30 İşaret Avcısı
  • 22:00 24 Saat Tabiat Kuşağında
  • 23:00 Miras Coğrafyalar
  • 23:30 Eski Topraklar

  • 00:00 Reçetesiz Hayat
  • 00:30 Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 01:00 İşaret Avcısı
  • 01:30 Türk Dünyasının Enleri
  • 02:00 Beni Böyle Sev
  • 03:58 İstiklal Marşı
  • 04:00 Avaz Haber
  • 04:30 Gürcü Muhacirleri
  • 05:00 Reçetesiz Hayat
  • 05:30 Miras Coğrafyalar
  • 06:00 Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 06:30 Hafıza
  • 07:00 Dünün Özeti
  • 07:20 Filatelist
  • 07:30 Pastane
  • 08:30 Çalgıların Dilinden Azerbaycan
  • 09:00 Gürcü Muhacirleri
  • 09:30 Reçetesiz Hayat
  • 10:00 Hafıza
  • 10:30 Beni Böyle Sev
  • 13:00 Avrasya Gündemi
  • 14:00 Pastane
  • 15:00 Çalgıların Dilinden Azerbaycan
  • 15:30 24 Saat Tabiat Kuşağında
  • 16:30 Kazakistan Haber
  • 16:35 Kırgızca Haber
  • 16:40 Özbekçe Haber
  • 16:45 Türkmence Haber
  • 16:50 Azerbaycan Haber
  • 16:55 Rusça Haber
  • 17:00 Avaz Gündem
  • 17:20 Tek Yürek
  • 19:30 Yaşayan İnsan Hazineleri
  • 20:00 Hafıza
  • 20:30 Türk Dünyasının Enleri
  • 21:00 Avaz Haber
  • 21:30 Ne Varsa İçindedir
  • 22:00 24 Saat Tabiat Kuşağında
  • 23:00 Miras Coğrafyalar
  • 23:30 Gürcü Muhacirleri
  • Dizi Yayın Akışı

  • 19:45 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
    a2 Yayın Akışı
  • 20:00 Bir Sevdadır
    TRT 1 Yayın Akışı
  • 20:00 Kuruluş Osman
    atv Yayın Akışı
  • 20:00 Şahane Hayatım
    NOW TV Yayın Akışı
  • 20:00 Sandık Kokusu
    Show TV Yayın Akışı
  • 21:15 Hekimoğlu
    Teve 2 Yayın Akışı
  • 21:15 Rüzgarlı Tepe
    Kanal 7 Yayın Akışı
  • 23:00 Seksenler
    360 TV Yayın Akışı
  • 23:20 Sakarya Fırat
    Kanal 7 Yayın Akışı
  • 23:30 Kanıt
    Teve 2 Yayın Akışı