TRT 1 Yayın Akışı Kanal D Yayın Akışı Show TV Yayın Akışı TV 8 Yayın Akışı TLC Yayın Akışı TRT Spor Yayın Akışı Teve 2 Yayın Akışı TRT 2 Yayın Akışı TRT Haber Yayın Akışı TRT Müzik Yayın Akışı TRT Diyanet Çocuk Yayın Akışı TRT Türk Yayın Akışı TRT Kurdî Yayın Akışı TRT EBA Ortaokul Yayın Akışı Minika Çocuk Yayın Akışı GS TV Yayın Akışı 360 TV Yayın Akışı FB TV Yayın Akışı Disney Junior Yayın Akışı S Sport Yayın Akışı Akit TV Yayın Akışı Digiturk 4K Yayın Akışı tvnet Yayın Akışı halk TV Yayın Akışı ntv Yayın Akışı Ülke TV Yayın Akışı Diyanet TV Yayın Akışı MinikaGo Yayın Akışı Bengü Türk Yayın Akışı CNN Türk Yayın Akışı EKOTÜRK Yayın Akışı Kon TV Yayın Akışı KRT TV Yayın Akışı Vav TV Yayın Akışı beIN SPORTS Haber Yayın Akışı FOX TV Yayın Akışı
atv Yayın Akışı Star TV Yayın Akışı NOW TV Yayın Akışı Beyaz TV Yayın Akışı DMAX Yayın Akışı Kanal 7 Yayın Akışı A Spor Yayın Akışı TRT Belgesel Yayın Akışı TRT Spor Yıldız Yayın Akışı TRT Çocuk Yayın Akışı TV 8,5 Yayın Akışı TRT Avaz Yayın Akışı TRT EBA İlkokul Yayın Akışı TRT EBA Lise Yayın Akışı Sözcü TV Yayın Akışı Cartoon Network Yayın Akışı a2 Yayın Akışı NBA TV Yayın Akışı Habertürk Yayın Akışı S Sport 2 Yayın Akışı 24 TV Yayın Akışı Haber Global Yayın Akışı Flash Haber Yayın Akışı Meltem TV Yayın Akışı TGRT Haber Yayın Akışı TJK TV Yayın Akışı Semerkand TV Yayın Akışı Tele1 Yayın Akışı A Para Yayın Akışı Bloomberg HT Yayın Akışı TV 100 Yayın Akışı Ulusal Kanal Yayın Akışı Cem TV Yayın Akışı Sports TV Yayın Akışı Çiftçi TV Yayın Akışı
Dizi Yayın Akışı Film Yayın Akışı
Disney Junior Yayın Akışı

Disney Junior Yayın Akışı - Haftalık Program

  • 00:00 Pijamaskeliler
  • 01:15 Alicein Harikalar Pastanesi
  • 02:30 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 03:45 Mickey Mouse Eğlence Evi
  • 05:00 Eureka!
  • 06:30 Mickey Mouse Eğlence Evi
  • 08:00 Bluey
  • 09:30 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 10:00 Mickeynin Kulüp Evi
  • 11:00 Yardım Takımı
  • 11:30 Alicein Harikalar Pastanesi
  • 12:00 Mickey Mouse Eğlence Evi
  • 12:30 Süper Kediler
  • 13:00 Patinşaat
  • 13:30 Bluey
  • 14:30 Yardım Takımı
  • 15:00 Star Wars Young Jedi...
  • 15:30 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 16:00 Süper Kediler
  • 17:00 Patinşaat
  • 18:00 Bluey
  • 19:00 Süper Kediler
  • 19:30 Star Wars Young Jedi...
  • 20:00 Yardım Takımı
  • 20:30 Bluey
  • 21:30 Süper Kediler
  • 22:00 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 22:30 Star Wars Young Jedi...
  • 23:00 Alicein Harikalar Pastanesi
  • 23:30 Mickey Mouse Eğlence Evi

  • 00:00 Pijamaskeliler
  • 01:15 Alicein Harikalar Pastanesi
  • 02:30 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 03:45 Mickey Mouse Eğlence Evi
  • 05:00 Eureka!
  • 06:30 Mickey Mouse Eğlence Evi
  • 08:00 Bluey
  • 09:30 Disney Junior Ariel
  • 10:00 Patinşaat
  • 10:30 Süper Kediler
  • 11:00 Disney Junior Ariel
  • 11:30 Bluey
  • 12:00 Star Wars Young Jedi...
  • 12:30 Alicein Harikalar Pastanesi
  • 13:00 Mickey Farenin Kulüp Evi
  • 14:00 Disney Junior Ariel
  • 14:30 Patinşaat
  • 15:00 Süper Kediler
  • 15:30 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 16:00 Disney Junior Ariel
  • 16:30 Star Wars Young Jedi...
  • 17:00 Patinşaat
  • 18:30 Disney Junior Ariel
  • 19:00 Mickeynin Kulüp Evi
  • 20:00 Mickey Mouse Eğlence Evi
  • 20:30 Bluey
  • 21:30 Disney Junior Ariel
  • 22:00 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 22:30 Star Wars Young Jedi...
  • 23:00 Alicein Harikalar Pastanesi
  • 23:30 Mickey Mouse Eğlence Evi

  • 23:30 Mickey Mouse Eğlence Evi

  • 23:30 Mickey Mouse Eğlence Evi

  • 00:00 Pijamaskeliler
  • 01:15 Alicein Harikalar Pastanesi
  • 02:30 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 03:45 Mickey Mouse Eğlence Evi
  • 05:00 Eureka!
  • 06:30 Mickey Mouse Eğlence Evi
  • 08:00 Bluey
  • 09:30 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 10:00 Mickey Farenin Kulüp Evi
  • 11:00 Yardım Takımı
  • 11:30 Alicein Harikalar Pastanesi
  • 12:00 Mickey Mouse Eğlence Evi
  • 12:30 Süper Kediler
  • 13:00 Patinşaat
  • 13:30 Bluey
  • 14:30 Yardım Takımı
  • 15:00 Star Wars Young Jedi...
  • 15:30 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 16:00 Süper Kediler
  • 17:00 Patinşaat
  • 18:00 Bluey
  • 19:00 Süper Kediler
  • 19:30 Star Wars Young Jedi...
  • 20:00 Yardım Takımı
  • 20:30 Bluey
  • 21:30 Süper Kediler
  • 22:00 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 22:30 Star Wars Young Jedi...
  • 23:00 Alicein Harikalar Pastanesi
  • 23:30 Mickey Mouse Eğlence Evi

  • 00:00 Pijamaskeliler
  • 01:15 Alicein Harikalar Pastanesi
  • 02:30 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 03:45 Mickey Mouse Eğlence Evi
  • 05:00 Eureka!
  • 06:30 Mickey Mouse Eğlence Evi
  • 08:00 Bluey
  • 09:30 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 10:00 Mickeynin Kulüp Evi
  • 11:00 Yardım Takımı
  • 11:30 Alicein Harikalar Pastanesi
  • 12:00 Mickey Mouse Eğlence Evi
  • 12:30 Süper Kediler
  • 13:00 Patinşaat
  • 13:30 Bluey
  • 14:30 Yardım Takımı
  • 15:00 Star Wars Young Jedi...
  • 15:30 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 16:00 Süper Kediler
  • 17:00 Patinşaat
  • 18:00 Bluey
  • 19:00 Süper Kediler
  • 19:30 Star Wars Young Jedi...
  • 20:00 Yardım Takımı
  • 20:30 Bluey
  • 21:30 Süper Kediler
  • 22:00 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 22:30 Star Wars Young Jedi...
  • 23:00 Alicein Harikalar Pastanesi
  • 23:30 Mickey Mouse Eğlence Evi

  • 00:00 Pijamaskeliler
  • 01:15 Alicein Harikalar Pastanesi
  • 02:30 Marvel Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları
  • 03:45 Mickey Mouse Eğlence Evi
  • 05:00 Eureka!
  • 06:30 Mickey Mouse Eğlence Evi
  • 08:00 Bluey
  • Dizi Yayın Akışı

  • 19:45 Bir Zamanlar Çukurova
    a2 Yayın Akışı
  • 20:00 Yunus Emre aşkın Yolculuğu
    Diyanet TV Yayın Akışı
  • 21:15 Yalan Dünya
    Teve 2 Yayın Akışı
  • 22:00 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
    a2 Yayın Akışı
  • 22:45 Diriliş Ertuğrul
    Kanal 7 Yayın Akışı
  • 23:00 Seksenler
    360 TV Yayın Akışı
  • 23:30 Kanıt
    Teve 2 Yayın Akışı
  • Film Yayın Akışı

  • 19:30 Brooklyn Çeteleri
    ntv Yayın Akışı
  • 20:00 Çöpçüler Kralı
    ntv Yayın Akışı
  • 20:00 Çelik Yumruklar
    ntv Yayın Akışı
  • 21:15 Süper Polis 4
    ntv Yayın Akışı
  • 21:30 Yolculuk
    ntv Yayın Akışı
  • 22:40 Hachiko: Bir Köpeğin Hikayesi
    ntv Yayın Akışı
  • 23:30 Panik Odası
    ntv Yayın Akışı
  • 23:30 Brooklyn Çeteleri
    ntv Yayın Akışı
  • 23:45 Kördüğüm
    ntv Yayın Akışı